BookLove – szybkie randki z książką w Planecie 11

Nie wyobrażasz sobie życia bez dobrej lektury, ale brakuje Ci towarzystwa do rozmowy o swojej pasji? Przyjdź na szybką randkę z książką w Planecie 11 i podziel się miłością do czytania! 

“BookLove” to spotkanie dla miłośników literatury, gdzie można wymienić się swoimi myślami na temat książek czy opowiedzieć o najnowszych czytelniczych odkryciach. Może różnić nas liczba przeczytanych stron, zainteresowania, gatunek literacki, po który najchętniej sięgamy, ale z pewnością łączy jedno – miłość do książek.  Rozmawiać o nich można z każdym, niezależnie od płci i wieku.

Szybkie randki z książką w bibliotece to nie tylko przyjemny sposób na spędzenie Walentynek, ale przede wszystkim znakomity sposób na możliwość poznania wielu osób o podobnych zainteresowaniach i poszerzenia grona znajomych. Nie szukasz miłości? Pamiętaj, że przyjaźń jest równie cenną zdobyczą.

Na początku spotkania zaprosimy uczestników do indywidualnych rozmów w kameralnej atmosferze, a następnie liczymy na swobodne dyskusje. Gwarantujemy przytulne wnętrze biblioteki z muzyką w tle, drobny poczęstunek i losowanie upominków.

Wydarzenie odbędzie się w środę, 14 lutego o godz. 18.30 w bibliotece Planeta 11 (al. Piłsudskiego 38). Jeśli masz ochotę wziąć udział w tym wyjątkowym spotkaniu, zachęcamy do zapisów poprzez formularz zgłoszeniowy, znajdujący się poniżej.

UWAGA! “BookLove” to spotkanie dla osób powyżej 16 lat. Liczba miejsc ograniczona, udział w wydarzeniu zostanie potwierdzony przez organizatorów. 

 

 

 

 

Możesz również polubić…