Debata “Młodzi chcą!” 10 grudnia, godz. 17:00

[Not a valid template]

Zobacz, co mówią o nas w mediach 🙂 [tutaj]

Gimnazjaliści po raz trzeci powiedzą czego chcą!

W czwartek (10 grudnia) o godz. 17:00 w bibliotece Planeta 11 odbędzie się finałowa debata młodych z dorosłymi, podsumowująca 3. edycję projektu „Młodzi chcą!”

W ciągu ostatnich kilka tygodni w Gimnazjum Nr 13 w Olsztynie trwa trzecia edycja projektu „Młodzi chcą?”. Jest to działanie realizowane przez Stowarzyszenie Aktywności Społecznej „Młyn” dzięki dofinansowaniu Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień. Warsztaty w których bierze udział olsztyńska młodzież mają na celu m.in.  przełamywanie stereotypów na temat młodzieży i dorosłych- pogłębianie relacji, ale także wsparcie rozwoju młodzieży i wzmocnienie ich wewnętrznego potencjału, którego naturalną emanacją jest ciekawość, otwartość i szczerość.

W toku kolejnych spotkań młodzi uczestnicy sami określają interesujących ich dorosłych oraz wypracowują szereg pytań, które będą punktem wyjścia podczas debaty. Najbliższa debata odbędzie się w czwartek 10 grudnia o godz. 17:00 w Planecie 11. Po stronie dorosłych zasiądą ciekawi Olsztyniacy reprezentujący następujące „kategorie:” sportowiec, blogerka, zakonnica, podróżnik, buddysta, pracownik więzienia, obcokrajowiec.

Wstęp na debatę jest wolny.

mlodzi_chca_plakat

Możesz również polubić…