Debata “Młodzi chcą”

Gimnazjaliści po raz trzeci powiedzą czego chcą!

We wtorek (26 kwietnia) o godz. 17:00 w bibliotece Planeta 11 odbędzie się finałowa debata młodych z dorosłymi, podsumowująca 4. edycję projektu „Młodzi chcą!”

W ciągu ostatnich kilka tygodni w Gimnazjum Nr 13 w Olsztynie trwa czwarta edycja projektu „Młodzi chcą?”. Jest to działanie realizowane przez Stowarzyszenie Aktywności Społecznej „Młyn” dzięki dofinansowaniu Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień. Warsztaty w których bierze udział olsztyńska młodzież mają na celu m.in.  przełamywanie stereotypów na temat młodzieży i dorosłych- pogłębianie relacji, ale także wsparcie rozwoju młodzieży i wzmocnienie ich wewnętrznego potencjału, którego naturalną emanacją jest ciekawość, otwartość i szczerość.

W toku kolejnych spotkań młodzi uczestnicy sami określają interesujących ich dorosłych oraz wypracowują szereg pytań, które będą punktem wyjścia podczas debaty. Najbliższa debata odbędzie się we wtorek 26 kwietnia o godz. 17:00 w Planecie 11. Po stronie dorosłych zasiądą ciekawi Olsztyniacy reprezentujący następujące „kategorie:” obcokrajowiec, żołnierz, patolog, osoba homoseksualna, ksiądz, więzień.

Wstęp na debatę jest wolny.|

młodzi chcą_PLAKAT_IV

 

Poczęstunek dla młodzieży zapewnia Pizzeria Burczy Brzuszek
poprzednie edycje w mediach:
Tutaj >>>
Tutaj >>>
Filmy:
warsztaty
fragment debaty

 

Fotorelacja z debaty:

[Not a valid template]

 

Możesz również polubić…