Koncert Rafała Bohatyrewicza

Zapraszamy do Planety 11 na

Koncert Rafała Bohatyrewicza

piątek / 14 czerwca 2024 / godz. 18:30

Rozanieleni dźwiękiem, ukochani wibracją odpłyniecie w krainę pejzaży muzycznych utuleni poezją mojego serca, która zabrzmi w częstotliwości 432 Hz.
Zapraszam w podróż po oceanie dźwięków, międzywymiarową wędrówkę do … siebie i swego serca, ukrytych pragnień i marzeń sennych.

Rafał Bohatyrewicz
Muzyk i kompozytor, mistrz gitary z ponad 30 letnim doświadczeniem w świecie muzyki. Twórca różnych formacji i projektów muzycznych.

Jego autorskie kompozycje nazywane muzycznymi pejzażami, to połączenie ambientowych przestrzeni z muzyką korzeni. Zdecydowanie wymyka się definicjom. Oferuje transcendentalne przeżycia i głębokie, świadome odczuwanie historii pisanych dźwiękami. Rytm tutaj nadaje przyroda i prawda płynąca z głębi serca.

Niektórzy widzą w nim wcielenie Vangelisa inni słowiańskiego barda. Jedno jest pewne, nikt nie pozostaje obojętny wobec jego twórczości, która często stanowi inspiracje dla innych artystów. Do jego suit powstawały np. obrazy podczas sesji vedic art czy wiersze.

Na jego najnowszej płycie „Light & Shadow” możemy usłyszeć gościnie amerykańskiego saksofonistę Barrego Bee znanego ze współpracy z Princem, Stingiem czy braćmi Marsalis.

WSTĘP WOLNY

 

FOTORELACJA:

Możesz również polubić…