Spotkanie autorskie z Wiolettą Sawicką

„Literatura jest kobietą” – odsłona czwarta

Tym razem gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej będzie Wioletta Sawicka, która opowie czytelnikom m.in. o swojej najnowszej książce, wydanej w marcu powieści “Wyspy szczęśliwe”.
Rozmowę z pisarką przeprowadzi Ewelina Zdancewicz-Pękala.

Zapraszamy do Planety 11 w środę, 17 maja, o godzinie 17.00.

O autorce:
Urodziła się i mieszka na Warmii. Z wykształcenia jest pedagogiem, ale zawodowo realizuje się jako dziennikarka. Przez 15 lat pracowała w Polskim Radiu Olsztyn. Kilka lat spędziła na emigracji. Po powrocie do kraju pracowała w „Gazecie Wyborczej”. Później pisała reportaże dla „Gazety Olsztyńskiej”.
Od zgiełku życia wyciszenia szuka w warmińskich lasach i w Bieszczadach, którymi jest niezmiennie zafascynowana. Pasjonatka literatury, wędrówek bezludnymi szlakami oraz rowerowych wypadów. Mężatka, matka dwójki dzieci. Pierwszą książkę napisała dla siebie. Mąż po przeczytaniu doprowadził do jej wydania. Autorka powieści “Wyjdziesz za mnie, kotku?”, “Będzie dobrze, kotku”, “Jeśli się odnajdziemy, kotku” i “Dzień cudu”. 23 marca 2017 roku ukazała się jej najnowsza książka “Wyspy szczęśliwe”.

Dofinansowano ze środków Gminy Olsztyn
Wydarzenie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna

Za nami kolejne bardzo ciekawe spotkanie z  pisarkami naszego regionu. Pomimo pięknej pogody frekwencja dopisała, co widać na zdjęciach:

[Not a valid template]

Możesz również polubić…