Święto Muzyki 2024

Planeta 11 zaprasza na obchody Święta Muzyki,
które odbędą się 20 czerwca 2024!

“Fête de la Musique” to międzynarodowa akcja zapoczątkowana we Francji, która zasięgiem obejmuje ponad 100 krajów, a w Olsztynie odbędzie się po raz trzeci.
Inicjatorem i koordynatorem olsztyńskiej edycji jest Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa, do której dołączyło kilkadziesiąt instytucji, przedsiębiorców, osób prywatnych.

Mamy wspólny celchcemy, żeby tego dnia Olsztyn rozbrzmiewał muzyką, a mieszkańcy czynnie wsparli wykonawców swoim udziałem.

Planeta 11 z tej okazji przygotowuje dwa wydarzenia:

1. scena przy ul. Rodziewiczówny (obok siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej)
17:00Reading Party Poczytaj książki (swoje lub od nas) z dobrą muzyką w tle i drobnym poczęstunkiem. Zapewniamy miłą atmosferę i leżaczki ;]
19:00 – koncert zespołu She on me

20:30 – koncert Treva Hilla

2. scena staromiejska
– 18:00 – wspólne granie i śpiewanie utworu „Olsztyn kocham” z zespołem Czerwony Tulipan (zachęcamy do przyniesienia własnych instrumentów: gitar, tamburynów itp.) 

Kilka słów o ARTYSTACH:

zespół Czerwony Tulipan
Czerwony Tulipan to zespół niezwykle zasłużony dla Olsztyna. Wielokrotnie nagradzany i lubiany. Tym razem bierze udział w projekcie, który ma na celu integrację mieszkańców oraz promocję miasta.  Wspólnie zagrajmy i zaśpiewajmy „klasyk” zespołu, czyli utwór „Olsztyn kocham”. Zachęcamy gorąco wszystkich mieszkańców do przyjścia na Stare Miasto z własnymi instrumentami. Razem sprawmy, żeby była MOC!
Jeśli się trochę krępujesz, weź znajomych – będzie raźniej!
Jeśli nie znasz utworu, masz czas żeby poćwiczyć – to tylko 2 chwyty! :]
Wierzymy, że razem możemy stworzyć niesamowite wykonanie utworu, który istnieje już 20 lat! ;]

zespół She on me
Zespół wykonuje muzykę alternatywną, wykorzystując do tego swoją młodzieńczą energię. She on Me to zupełnie nowy zespół łączący różne gatunki muzyczne. Przekazują swoje najgłębsze uczucia, co słuchać w wykonaniach na żywo.
W składzie: Iga Jakubowska – wokal; Tadeusz Łaszkowski – gitara; Zygmunt Danilewicz – bas; Tymek Jaroszewski – perkusja.

 

artysta Trev Hill 
Trev Hill to człowiek orkiestra. Jego muzyczne zainteresowania obejmują szerokie spektrum. Śpiewa piosenki irlandzkie, szkockie, country, rock’n’roll i wszystko, co akurat przyjdzie mu do głowy. Najchętniej przy akompaniamencie jego zaufanego bębna bodhran, gitary lub ukulele.


Zapraszamy wszystkich melomanów do wspólnych obchodów Święta Muzyki w Olsztynie!
Udział w wydarzeniach jest DARMOWY!


SPRAWDŹ WSZYSTKIE WYDARZENIA ORGANIZOWANE W RAMACH ŚWIĘTA MUZYKI 2024: [LINK]


FOTORELACJA: 

Możesz również polubić…