To właśnie Olsztyn okiem Igersów – wystawa fotograficzna

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej “To właśnie Olsztyn okiem Igersów”. Jeśli zaintrygował cię tytuł wystawy, przyjdź do Planety11 na spotkanie z autorami zdjęć i dowiedz się więcej.
Zapraszamy 6 listopada, o godz. 17:00. Wstęp wolny:)
 
 
Dzięki zaangażowaniu społeczności Właśnie Olsztyn prezentujemy wystawę prac o miejscach w Olsztynie odwiedzonych podczas Instameet-ów, widzianych z perspektywy uczestników.
 
O profilu Właśnie Olsztyn 
 
Profil Właśnie Olsztyn powstał w 2018 roku. Postanowiliśmy stworzyć na Instagramie miejsce, które łączy mieszkańców Olsztyna. 
Wpisując na Instagramie hashtag: #wlasnieolsztyn znajdziemy wiele wyjątkowych zdjęć, zamieszczonych przez mieszkańców miasta jak i turystów. Od 2020 roku organizujemy Instameety.
 
Co to jest Instameet? 
 
Instameet jest to spotkanie Instagramowej społeczności danego profilu. To również okazja do wspólnego robienia zdjęć, a także do odkrycia Olsztyna całkowicie na nowo.  To niesamowite jak uczestnicy w różny sposób postrzegają jedno miejsce. 
 
Do tej pory odwiedziliśmy między innymi: Teatr Lalek, Filharmonię, Bibliotekę UWM, Zajezdnię Autobusową, Kuźnię Społeczną, Stary Ratusz, Zamek Kapituły Warmińskiej czy Browar Kormoran.
 
Kilka słów na koniec
 
Oglądając wystawę możemy dostrzec w podpisach QR kod. 
Prowadzi on do profilu autora zdjęcia. Zachęcamy do skanowania i odwiedzin wirtualnej galerii twórcy.
 
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do obserwowania profilu Właśnie Olsztyn. 
Razem tworzymy wyjątkową społeczność!
 
Wystawę można oglądać do końca grudnia 2023
Zapraszamy.
 
 

Możesz również polubić…