Wystawa i wernisaż FOSa Prezentacje

Federacja FOSa wspólnie z Biblioteką Planeta11 serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy FOSa Prezentacje, który odbędzie się 7.06.2018 (czwartek), o godz. 17:30 w Bibliotece Planeta11,
wstęp na wernisaż wolny. Zapraszamy!

“Federacja FOSa to wspólnota organizacji i działaczy społecznych, pomagających osobom w najtrudniejszej sytuacji życiowej. Towarzyszymy we wprowadzaniu zmiany w życiu społeczności lokalnych, rodzin i osób indywidualnych.

Obecnie w całym województwie pracujemy z kilkoma tysiącami osób, w takich obszarach jak aktywizacja społeczna, obywatelska i zawodowa, wzmocnienie więzi międzyludzkich, rodzinnych, rzecznictwo interesów i wiele innych. Ważny jest dla nas każdy człowiek, pracujemy w oparciu o jego zasoby i potencjały.

Z tej idei zrodziła się inicjatywa FOSa Prezentacje. W jej ramach upowszechniamy pasje i talenty niezwykłych ludzi, którzy stanęli na naszej drodze:

EWA, która potrafi wyczarować ze zwykłych trampek dzieło sztuki a jej fotografie serc, które widzi wszędzie są pełne emocji.

JOANNA, absolwentka pracowni malarstwa prof. Wojciecha Sadley’a na UWM w Olsztynie. Malarstwo to jej pasja i forma na wyrażenie siebie i sposób na pracę i relaks. Od wielu lat maluje na szkle. Spod jej pędzla wychodzą piękne patery, kielichy, wazony, misy, szklanki itp.

MATEUSZ, sporą część swojego życia spędził w malowniczej, mazurskiej miejscowości. Owady i ogólnie przyroda, to jego hobby i pasja dlatego powstają wciąż nowe fotografie, ukazujące niezwykły świat owadów w skali makro. 

KINGA, uwielbia przyrodę i rzeczy nietypowe.  Hobbystycznie zajmuję się wyrobem biżuterii co się pod rękę na winie – łańcuch rowerowy? nakrętki?  zawleczki od puszek? stary, zepsuty kabel? Z wszystkiego można zrobić piękną ozdobę – wystarczy chcieć, a chcieć to móc! “

Wystawę będzie można oglądać w terminie: 7.06-30.06.2018 w Planecie11.

Serdecznie zapraszamy!

Fotorelacja z wydarzenia:

[Not a valid template]

Możesz również polubić…