“Byłem w piekle” – spotkanie autorskie z Krzysztofem Jaryczewskim i Kamilem Wicikiem

W czwartek 23 maja o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie autorskie
z Krzysztofem Jaryczewskim i Kamilem Wicikiem,
autorami książki „Byłem w piekle. Krzysztof JARY Jaryczewski szczerze do bólu”!
 
Krzysztof Jaryczewski to żywa polskiego legenda rocka – współzałożyciel kultowego Oddziału Zamkniętego, wokalista i tekściarz zespołu na najważniejszych płytach grupy (to jego głos słyszymy w śpiewanych przez całą Polskę hitach „Ten wasz świat”, „Party” czy „Obudź się”, do których napisał słowa), a przy tym wszystkim rockandrollowiec pełną gębą w szalonych latach 80. – okresie boomu polskiego rocka. Szalony rockandrollowy żywot ma jednak swoją cenę – „Jary”, w wyniku trwającego wiele lat wyniszczającego uzależnienia od alkoholu i leków psychotropowych, stracił głos.

Dziś od dwudziestu sześciu lat jest czysty – nie pije alkoholu i nie zażywa narkotyków. O swoich wzlotach i upadkach opowiada Kamilowi Wicikowi – pochodzącemu z Olsztyna dziennikarzowi muzycznemu (Radio Gdańsk i Program 1 Polskiego Radia), który na swoim koncie ma także książkowe biografie „Farben Lehre. Bez pokory” oraz „Sax Club Pana Dyakowskiego”.

W szczerej do bólu rozmowie nie brak tematów tabu. “Jary” zdobywa się na najbardziej intymne wyznania dotyczące życia, śmierci, miłości, walki, szaleństwa i nieznanych kulis działalności kultowego Oddziału Zamkniętego.

Wstęp wolny.
Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książki.

Możesz również polubić…