FOSa dzieciom i seniorom – ruszyła zbiórka

“FOSa dzieciom i seniorom” – Planeta11, jak co roku, bierze udział w akcji zbiórki świątecznej i niesienia pomocy osobom, które najbardziej tego potrzebują. Jeżeli chciałbyś dołączyć do grona Mikołajów możesz przynieść do Planety nawet najskromniejszy dar.
UWAGA! Zbiórka będzie trwała tylko do 6 grudnia 2021r.
Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Ruszyła XV edycja świątecznej akcji  “FOSa dzieciom i seniorom”. Celem akcji jest przygotowanie paczek świątecznych dla możliwie największej liczby najuboższych i najbardziej potrzebujących mieszkańców Warmii i Mazur.

Co jest potrzebne:
– artykuły spożywcze,
– kosmetyki i chemia gospodarcza,
– słodycze
– zabawki (nowe)

 

 

ZRZUTKA na wsparcie działań FOSy
Zwracamy się również do Was z prośbą o wsparcie naszego działania za pośrednictwem portalu ZRZUTKA.PL pod nazwą „FOSa dzieciom i seniorom”. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/catnzm –  wpłać dowolną kwotę na naszą zbiórkę i poczuj magię świątecznego pomagania!

KAŻDA WPŁACONA ZŁOTÓWKA MA ZNACZENIE! SPRAWMY, ŻE NADCHODZĄCE ŚWIĘTA BĘDĄ RADOSNE DLA WSZYSTKICH!!! TO TAKIE PROSTE!
10 zł. pozwoli nam na wzbogacenie paczki o niezbędne produkty spożywcze, np. makarony, mąka, olej, cukier, herbata, itp.
30 zł. to już dodatkowe środki na artykuły higieniczne i kosmetyki
50 zł. i naszą paczkę osłodzi garść łakoci, których smak wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka i seniora
100 zł. – to już paczka wypchana po brzegi – jeśli będziesz miał chęć, podpiszemy ją Twoim imieniem i nazwiskiem, oraz wyjątkową dedykacją dla obdarowanej osoby.

 


 

Może Ci się również spodoba