Katarzyna Puzyńska w Planecie 11! – spotkanie autorskie

Katarzyny Puzyńskiej nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi powieści kryminalnej!

Wyróżniają ją krótkie włosy, liczne tatuaże, skórzana kurtka i glany. Z wykształcenia jest psychologiem, ale sama nazywa siebie seryjnym pisarzem. W jej książkach, obok morderstw, pojawia się szeroko nakreślone tło społeczno-obyczajowe, przez co niekiedy porównywana jest do Camilli Läckberg.

Niebawem będziemy mieli wyjątkową przyjemność gościć Katarzynę Puzyńską w Olsztynie.

Na spotkanie z autorką zapraszamy
13 kwietnia (sobota) o godz. 13.00 do Planety 11.

Rozmowę poprowadzi Katarzyna Janków-Mazurkiewicz.

 

O Autorce:
Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega i zajmuje się swoim czworonożny stadem – psami, kotem i końmi. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Kocha muzykę punkową i metalową. Mówi się, że jest najbardziej wytatuowaną polską pisarką. Od lat jest wegetarianką.

Debiutowała doskonale przyjętą książką „Motylek”, która rozpoczyna sagę o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i Camilli Läckberg. Prawa do publikacji powieści Puzyńskiej sprzedano do ponad dwudziestu krajów. Puzyńska jest też autorką książki non-fiction “Policjanci. Ulica”, w której razem ze swoimi rozmówcami, przedstawia służbę funkcjonariuszy prewencji oraz ruchu drogowego od zupełnie innej strony niż miało to dotychczas miejsce w literaturze.

Fotorelacja:

Możesz również polubić…