Noc Bibliotek 2022

NOC BIBLIOTEK
sobota 1 października 2022

  • godz. 16:00 – TURNIEJ FIFA 23 (na PS4)

zapisy: jacek.smolka@planeta11.pl
Chcesz być jak Lewandowski, Mbappe czy Benzema? Zgłoś się do turnieju i sprawdź umiejętności w najnowszej wersji najlepszej piłkarskiej gry na świecie. Pokaż sztuczki jakich nikt nie widział i strzelaj gole o jakich inni mogą pomarzyć.
Czekamy na Ciebie! Dla najlepszych będą nagrody! :]

  • godz. 18:00 – WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO dla dorosłych
    „Odzyskaj władzę nad swoim życiem, czyli zmniejsz wpływ destrukcyjnych schematów myślowych oraz poczucia winy na swoje życie”.

zapisy: biuro@annaslowinska.pl
czas trwania: 1,5 godziny – max. 30 osób

prowadzenie: Anna Słowińska
Trener pewności siebie i skuteczności. Wspiera innych w budowaniu pewności siebie oraz w działaniu bez uzależnienia od motywacji. Jest autorką książek „Radość istnienia, czyli jak radzić sobie z życiowymi trudnościami” oraz „Jak przestać uważać, że nie jesteś dość dobra?”. Prowadzi konsultacje indywidualne, szkolenia oraz kursy online. Więcej na www.wolnosciwladza.com .

Po dłuższej przerwie niezwykle popularne warsztaty Anny Słowińskiej powracają do Planety 11. Jeśli chcesz wzmocnić pewność siebie, odkryć swoje mocne strony lub po prostu zmienić swoje życie zgłoś się już teraz!

  • godz. 20:15 – SPOTKANIE Z JUSTYNĄ SUCHECKĄ – dziennikarką i pisarką

“Young Power : 30 historii o tym, jak młodzi zmieniają świat” i “Nie powiem ci, że wszystko będzie dobrze to nagradzane książki”, których tematyka dotyczy młodych ludzi – ich problemów, sukcesów, wyzwań. Sprawy te są aktualne, szczególnie w dzisiejszym świecie gdy tyle mówi się o depresji i trudnościach młodzieży z samoakceptacją.

Podczas spotkania w Planecie 11 dowiemy się dlaczego nie warto mówić innym, że “wszystko będzie dobrze” czy przekonywać, że “inni mają jeszcze gorzej” oraz jak radzić sobie z kryzysami i stresem, gdzie szukać pomocy i jak udzielać jej innym.

Porozmawiamy też o młodzieży, która wcale nie jest taka zła jak niektórzy przekonują. Poznamy przykłady osób, które są odważne i pomysłowe. Tworzą wynalazki jak „latający plecak” czy robot ALISA albo wygrywają Eurowizję.

Spotkanie jest otwarte. Zapraszamy rodziców, młodzież, nauczycieli.

  •  godz. 21:30 – PLANETARNY KLUB FILMOWY – pokaz filmu

Zapraszamy na specjalną edycję Planetarnego Klubu Filmowego i inaugurację nowego sezonu. PKF to bezpłatne pokazy filmów połączone z dyskusją.
Zapewniamy słodki poczęstunek, a wśród uczestników rozlosujemy podwójną wejściówkę do Kina Helios.

Opis filmu z 2020 roku:
Dwunastu nieznajomych budzi się na polanie. Nie wiedzą, gdzie są, ani jak się tam dostali. Szybko domyślają się, że uczestniczą w śmiertelnej grze a jedynym ich celem jest przetrwanie. Reżyser Craig Zobel udowadnia, że można w udany i efektowny sposób połączyć thriller z czarną komedią.


ZAPRASZAMY! :]
WSTĘP WOLNY NA WSZYSTKIE WYDARZENIA!

A oto fotorelacja z “Nocy bibliotek” :

Możesz również polubić…