Noc Bibliotek 2023 – spotkanie z podróżnikiem Miłoszem Szymańskim

Zapraszamy na Noc Bibliotek 2023 w Planecie 11!

Spotkanie z Miłoszem Szymańskim,
czyli podróżniczy stand-up “Może i ty masz rodzinę w Brazylii?”

sobota / 7.10.23 / godz. 20.00

Gorąco zapraszamy na wyjątkową opowieść o podróży Miłosza Szymańskiego do Brazylii i o poszukiwaniu polskich śladów (warto wiedzieć, że Polonia jest tam już obecna od sześciu pokoleń).

Nie będzie to typowe spotkanie podróżnicze tylko soczysty stand-up. (Ci, co byli już u nas na spotkaniu z Panem Miłoszem w sierpniu 2023 [LINK], wiedzą, że będzie czasem śmiesznie, czasem rubasznie, ale zawsze ciekawie!)

Zachęcamy do przyjścia! Charyzma naszego gościa sprawia, że nawet podczas trzygodzinnego spotkania nie sposób się nudzić.

UWAGA! Mogą pojawić się niecenzuralne słowa. ;]

Kilka słów o naszym gościu:
Miłosz Szymański urodzony w 1988 roku w Poznaniu – mechanik okrętowy, były analityk Ośrodka Studiów Wschodnich, włóczęga, historyk-amator, prowadzi podcasty o tematyce podróżniczo-historycznej.

Twórca podcastów “Za rubieżą” i “Lekcja historii” (ponad 10 mln odsłuchów), autor książki “Kto zgasi światło? Opowieści z Mołdawii”.

FOTORELACJA:


Wydarzenie sfinansowano ze środków Stowarzyszenia Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie pozyskanych z 1,5 % podatku dochodowego od osób fizycznych.
 

Możesz również polubić…