Spotkanie: Aktywujemy May Olsztyn

Pochodzisz z Olsztyna lub aktualnie tutaj mieszkasz i chciałbyś spróbować swoich sił w międzynarodowej organizacji prowadzonej przez młodych ludzi? Może znasz kogoś takiego? Uwielbiasz wyrażać swój głos, pisać, nagrywać, relacjonować wydarzenia i opisywać swoje doświadczenia? Chciałbyś robić coś poza lekcjami czy zajęciami, ale nie wiesz, gdzie zacząć szukać? A może organizacja wydarzeń i projektów społecznych?
Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK – to nie czekaj! Widzimy się podczas naszego wydarzenia! 🙂

Nie oczekujemy doświadczenia, bo to właśnie w MaY je zdobędziesz. Szukamy ludzi otwartych, aktywnych i chętnych do działania. Takich jak Ty! Nie ma więc na co czekać – rozwiń swój potencjał z MaY już dziś i dołącz do nas!

Pragniemy was serdecznie zaprosić na wyjątkowe spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 17 w Planecie 11- filia Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Celem spotkania jest rozpoczęcie współpracy w ramach MaY Olsztyn jako organizacji prowadzonej przez młodych ludzi. Zapraszamy osoby zainteresowane współpracą, gdyż obecnie prowadzimy rekrutację do zespołu. Nie czekajcie, zapraszajcie znajomych!


22 kwietnia/ godz. 17:00/ Planeta 11
Spotkanie potrwa do 90 minut.
Więcej o MaY dowiecie się tutaj: www.mim.org.pl/

Link dla zainteresowanych współpracą: http://mim.org.pl/dolacz (zakładka City)
W razie pytań piszcie do nas śmiało na maila olsztyn@may.org.pl

 

Fotorelacja ze spotkania:

may ols  may ols 2

Możesz również polubić…