Spotkanie autorskie z Anną Balińską

Serdecznie zapraszamy do Planety 11 na spotkanie autorskie z Anną Balińską – połączone z promocją jej najnowszej powieści “Serce bez granic”.

 środa / 19 kwietnia 2023 / godz. 17:00

“Serce bez granic”
Po śmierci męża Dobrusia wpada w depresję. Mateusz był jej jedyną i największą miłością, był dla niej dobry i obiecywał zawsze przy niej trwać, jednak los zdecydował inaczej. Mężczyzna ginie w wypadku samochodowym. Dosia za radą przyjaciółki, ale w tajemnicy przed innymi, korzysta z pomocy psychiatry i psychoterapeuty, by móc dalej funkcjonować. Rodzice nie wspierają jej, uważając zachowania córki za fanaberie. Pewnego dnia na jej drodze staje Rafał i od razu wiąże ich jakaś niewidzialna siła. Okazuje się, że mężczyzna również ma tajemnice. Czy może ich połączyć coś więcej niż przelotne zauroczenie? Czy taki związek ma szansę przetrwać?
Wzruszająca opowieść o prawie do szczęścia poranionych serc.

Anna Balińska
Jest rodowitą iławianką, absolwentką Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego. Z wykształcenia mediator rodzinny, zawodowo pracuje w Informacji Turystycznej.
Prywatnie mama energicznego 5-latka. Wielbicielka Michaela Buble, jesiennych wieczorów, płyt winylowych oraz początkująca joginka. Od trzech lat uczy się języka migowego, aby móc poznać grupę osób głuchych i wspierać ich w działaniach.
Zadebiutowała w 2016 roku powieścią “Pod pelargoniowym balkonem”, której akcja toczy się w jej rodzinnej Iławie. Rok później wydała “Szczęście od jutra”. Po urlopie macierzyńskim powróciła na rynek wydawniczy z powieścią zainicjowaną z ramienia Urzędu Miasta Lidzbark “Sekrety Welu”. W tym samym czasie pojawiło się wznowienie “Pod pelargoniowym balkonem” z nową szatą graficzną. Kolejne książki to “Miejsce na ziemi” i  “Serce bez granic”. Od początku współpracuje wyłącznie z Wydawnictwem Literackim Białe Pióro.

WSTĘP WOLNY!


FOTORELACJA:

Możesz również polubić…