Spotkanie z podróżnikiem Piotrkiem Kilianem PIRATEM DYPLOMATĄ

JAK ZOSTAĆ PIRATEM Z KARAIBÓW? czyli spotkanie z podróżnikiem Piotrkiem Kilianem Piratem Dyplomatą

14 października / sobota / godz. 12:00

Zapraszamy gorąco na szybki kurs:
Jak zostać piratem z Karaibów?

W programie:
– sztorm na środku oceanu,
– zabójcza flora i fauna
– oraz poradnik, co zrobić, gdy zostanie się nielegalnym imigrantem z pustą sakiewką w państwie wyspiarskim

W drugiej części spotkania pozostaniemy w rejonie Morza Karaibskiego. Opowiemy sobie trochę o życiu w najtańszej i najniebezpieczniejszej dzielnicy Mexico City, kulcie Santa Muerte, meksykańskich wiedźmach, robieniu tatuaży w dżungli i nauce surfingu. Co może pójść nie tak?

UWAGA! w trakcie spotkania odbędzie się KONKURS Z NAGRODAMI!

WSTĘP WOLNY

Po spotkaniu będzie możliwość wesprzeć finansowo nadchodzącą wyprawę Pirata, wiodącą śladem pierwszego Polaka, który okrążył ziemię. Projekt “Mount Kościuszko śladem pierwszego zdobywcy” jest objęty patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych, więc szykuje się nam piracka Wyprawa Narodowa!

 [LINK DO ZRZUTKI]

 ________________

O PODRÓŻNIKU:
Piotrek Kilian “Pirat Dyplomata” – góral z Beskidów, który przypadkiem został piratem z Karaibów (w Olsztynie!). Przepłynął jachtem Ocean Atlantycki z Afryki na Grenadę, przeszedł w warunkach zimowych trzy najdłuższe szlaki górskie w Polsce, dokonał pierwszego i jedynego zimowego przejścia tam i z powrotem (900 km) Niebieskiego Szlaku Granicznego, uznawanego za “Najdzikszy Szlak w Polsce”. Przeszedł również Izraelski Szlak Narodowy (1045 km – w tym pustynię Negev), Tour du Mont Blanc oraz dwukrotnie zimą Arctic Circle Trail na Grenlandii pod patronatem National Geographic Traveler. Przez ostatnie 5 lat odwiedził około 40 państw.

Z wykształcenia specjalista od bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest też dyrektorem Beskidzkiego Festiwalu Podróżników oraz współzałożycielem stowarzyszeń: Główny Szlak Beskidzki (Przewodniczący komisji rewizyjnej) i Instytutu Śląska Cieszyńskiego (Wiceprezes).


WSPÓŁORGANIZATOREM SPOTKANIA JEST  – SKYSAIL OLSZTYN

Możesz również polubić…