Wystawa: Jak Mikołaj Kopernik dzieckiem był

Zapraszamy do oglądania nowej wystawy w Planecie 11:


JAK MIKOŁAJ KOPERNIK DZIECKIEM BYŁ


1 – 31 sierpnia 2023

prace konkursowe dzieci
z Przedszkola Miejskiego nr 23 w Olsztynie

W Przedszkolu Miejskim numer 23 w Olsztynie został zorganizowany konkurs, mający na celu uczczenie 550. rocznicy urodzin słynnego astronoma Mikołaja Kopernika oraz poszerzenie wiedzy dzieci na temat fascynującego życia i dokonań tego wielkiego uczonego.

Konkurs przyciągnął przedszkolaków, którzy z wielkim entuzjazmem wzięli w nim udział. Maluchy, w wieku od 3 do 6 lat, miały okazję zaprezentować swoją kreatywność i wiedzę na temat Mikołaja Kopernika.

Zadania konkursowe obejmowały formy plastyczne. Przedszkolaki przygotowały fantastyczne prace, które odzwierciedlały ich zainteresowanie i głęboką wiedzę na temat Mikołaja Kopernika. Każda praca była unikalna i osobista, co świadczyło o zaangażowaniu dzieci w temat konkursu.

Wydarzenie było nie tylko okazją do rywalizacji, ale również do edukacji i integracji dzieci. W trakcie konkursu przedszkolaki miały możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń, a także uczenia się od siebie nawzajem. Dodatkowo, konkurs był doskonałą okazją dla nauczycieli do wprowadzenia dzieci w świat nauki i odkrywania niezwykłych faktów o Mikołaju Koperniku.

Organizacja konkursu w Przedszkolu Miejskim numer 23 w Olsztynie przyniosła wiele radości i satysfakcji zarówno dzieciom, jak i organizatorom. Wydarzenie było wyjątkową okazją do celebrowania dziedzictwa Mikołaja Kopernika oraz inspiracji najmłodszych uczestników do dalszego zgłębiania wiedzy i pasji do nauki.

:]


 

Możesz również polubić…