Występ DOKTORA KINGA oraz warsztaty bębniarskie

Zapraszamy na warsztaty bębniarskie z Djembe Kings Olsztyn
oraz występ DOKTORA KINGA!
piątek / 3 grudnia 2021 r.

godz. 17:00 – warsztaty bębniarskie djembe
zapisy: jacek.smolka@planeta11.pl

Prowadzący: Łukasz Budziak
U
czestnicy będą mieli okazję tworzyć muzykę, wykorzystując oryginalne instrumenty. W programie nauka podstaw gry na bębnach djembe, wspólna zabawa rytmem i granie w harmonii.  Zapewniamy profesjonalne instrumenty. Zapraszamy dzieci i dorosłych – udział bezpłatny.

godz. 17:45 – występ DOKTORA KINGA

DOKTOR KING (Łukasz Budziak) – absolwent kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, Instytut Muzyki UWM w Olsztynie. Swoją przygodę z bębnami zaczął w 1999 r.. Występował w kraju i za granicą koncertując i biorąc udział w przedsięwzięciach radiowych i telewizyjnych. Od ponad trzech lat prowadzi grupę bębniarzy – Djembe Kings Olsztyn, organizując warsztaty nauki gry i zajęcia umuzykalniające dla dzieci i dorosłych, jak również pokazy i występy przy okazji wydarzeń kulturalnych i społecznych.

WSTĘP WOLNY!


Djembe to instrument muzyczny z Afryki, stanowiący rodzaj kielichowego jednomembranowego bębna. Słowo “djembe” oznacza “razem w harmonii”.

Gra na djembe to przede wszystkim umiejętność wystukiwania rytmów i trzymania prawidłowego tempa w utworze. Nauka gry na afrykańskim bębnie djembe jest świetną zabawą. Doskonale rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Dostarcza niezwykłej energii, rozładowuje stany lękowe i uwalnia skrywane emocje. Rozwija umiejętność współpracy w grupie, doskonale integruje.

Więcej informacji, foto- i wideo-relacje z warsztatów i pokazów: www.facebook.com/djembe.kings

Możesz również polubić…