Warsztaty Kreatywnego Myślenia dla młodzieży

.
Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w WARSZTATACH KREATYWNEGO MYŚLENIA,
które odbędą się w Planecie 11 w czwartek 12 maja o godz. 16:00.

PROWADZENIE: Agnieszka Kacprzyk
Zajęcia skierowane są do młodzieży w wieku od 12 do 16 lat.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY mailowe: jacek.smolka@planeta11.pl

UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST DARMOWY! :]
.


Nie można wyczerpać kreatywności. Im więcej jej używasz, tym więcej jej masz.
– Maya Angelou –


Kreatywność jest dziś jedną z najbardziej pożądanych cech w biznesie, choć w życiu codziennym niewielu potrafi ją docenić. Szczególnie tam, gdzie liczy się schematyczność i przeciętność. To dlatego jako dzieci mamy kreatywność na poziomie geniuszu, a potem z niej wyrastamy, bo: „po co się wychylać”, „głupio być innym niż wszyscy”, „trzeba się ogarnąć, zamiast bujać w obłokach”.

Warsztaty Kreatywnego Myślenia adresowane są do tych, którzy chcą uwolnić fantazję, przełamywać rutynę, korzystać ze swojego potencjału i wyrażać własną indywidualność. Przygotuj się na inspirujący trening umysłu oraz… dobrą zabawę.

Warsztat poprowadzi Aga Kacprzyk – buntowniczka z wyboru i bez powodu – zamiast fitnessu uprawia storytelling, od liftingu woli copywriting. Mówi, że Słowo Daje, bo pisaniem zarabia na życie. Pisze teksty dla biznesu – na strony internetowe, do social mediów i wszędzie, gdzie reklama i marketing potrzebują lekkiego pióra. Autorka powieści, książek dla dzieci, blogerka i dziennikarka, twórczyni audycji radiowej „W poszukiwaniu straconego ego” w radiu UWM FM oraz licznych podcastów.

FOTOGALERIA:

Możesz również polubić…